Dětské zahradní domky

Dětský zahradní dřevěný domek na hraní

Jak zabavit děti venku? Jak je vůbec dostat ven? Čím je potěšíte? Zahradní domeček Woody s krásným barevným lemováním je skvělou zábavou pro děti na zahradě. Zabaví je na dlouhou dobu. Je vhodný pro děti od 3 let věku. Domeček má nízká dvířka a je vybaven okny. Tudíž zajišťuje uvnitř dostatek světla a vzduchu. Dvířka ve žluté barvě jsou opatřena panty. Domeček je v přírodním dekoru a rámy střechy, dveří a oken jsou oživeny barvami, a to červenou a modrou. Dostatek prostoru a stabilita domečku umožňuje dětem snadný průchod a hraní si uvnitř.

Cena v době recenze: 4 799 Kč

Barevný plastový dětský domeček

Pořiďte svým dětem na zahradu tento domek, ve kterém si bez problému může hrát najednou více dětí. Opravdovost domečku podporují drobné detaily, jako jsou dveře z poštovní schránkou. V balení najdete i samolepky, kterými můžete vzhled domečku ještě vylepšit.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Dětský plastový domeček do exteriéru i interiéru

Plastový domeček vhodný do exteriéru i do interiéru ( velmi oblíbený v dětských pokojíčcích). Velmi hezké barevné provedení. Domeček se dá velmi jednoduše smontovat, bez použití nářadí. Má ochranu proti UV záření, takže barvy neblednou.

Cena v době recenze: 2 499 Kč