Dřevěné zahradní domky

Zahradní kůlna z impregnované borovice

Jak mít na zahradě nejen uklizeno, ale vyřešit efektivně uložení veškerých pomocníků, jako je nářadí, stroje a další nezbytné věci? Zahradní domek či kůlna na nářadí díky designu splyne náležitě s venkovním prostorem a zařízením. Je vhodná do zahrady, ale také na chatu či zahrádku, kam jezdíte třeba jen o víkendu. Zahradní domek je vyroben z masivu. Jedná se o borové dřevo s impregnovanou úpravou v přírodním dekoru. Snadný vstup do domku je zajištěn dvoukřídlými dveřmi, které lze i uzamknout na zámek. Tímto tak máte vše uvnitř bezpečně uloženo a nehrozí odcizení.

Cena v době recenze: 9 839 Kč

Dětský zahradní dřevěný domek na hraní

Jak zabavit děti venku? Jak je vůbec dostat ven? Čím je potěšíte? Zahradní domeček Woody s krásným barevným lemováním je skvělou zábavou pro děti na zahradě. Zabaví je na dlouhou dobu. Je vhodný pro děti od 3 let věku. Domeček má nízká dvířka a je vybaven okny. Tudíž zajišťuje uvnitř dostatek světla a vzduchu. Dvířka ve žluté barvě jsou opatřena panty. Domeček je v přírodním dekoru a rámy střechy, dveří a oken jsou oživeny barvami, a to červenou a modrou. Dostatek prostoru a stabilita domečku umožňuje dětem snadný průchod a hraní si uvnitř.

Cena v době recenze: 4 799 Kč

Dřevěný zahradní domek Aster s přístřeškem

Potřebujete efektivně uskladnit a uložit zahradní nářadí a další věci, které máte venku? Pak vám poslouží k tomuto účelu znamenitě pořízení zahradního domku. Zahradní domek Aster v přírodním dekoru v moderním designu je vybaven praktickým funkčním přístřeškem. Zahradní domek je vyroben z masivu. Vnitřní prostor zahradního domku skýtá dostatek prostoru pro uskladnění a uložení zahradních věcí – nářadí, pomocníků apod. Díky tomu budete mít na zahradě pořádek a veškeré věci budou uklizeny přehledně na jednom místě.

Cena v době recenze: 25 999 Kč

Dřevěný zahradní domek Rennes 4x3m

Dřevěný zahradní domek je klasikou, která skvěle vypadá a navíc splní svůj účel. Na zahradu pěkně zapadne a je praktický, dokonce může mít více variant využití. Kromě odkládání nářadí do něj můžeme umístit kola či motorku, použít jej jako letní domek pro hosty či pro provozování koníčků. Jako úložný prostor pro věci, které na zahradě po celý rok potřebujeme a zbytečně by zabíraly místo v domě, ale slouží nejčastěji. Zahradní domek Rennes poskytne dostatek prostoru, smontujete jej svépomocí a navíc je finančně dostupný.

Dřevěný zahradní domek s okny Baumax

Dřevěný domek na nářadí Ognik je k dispozici o rozměrech 266×266 cm. Dvoukřídlé dveře umožňují uložení různého druhu zařízení, dokonce s nestandardními rozměry. Model, který je prezentován, má dvoukřídlé dveře otevíratelné směrem ven. Zasklení umožňuje optimální přístup denního světla.

Cena v době recenze: 31 999 Kč