Nejlevnější zahradní domky

Šedý zahradní domek s posuvnými dveřmi

Máte zahradu, chalupu či si užíváte komfortu vlastní zahrádky? Pak uvítáte praktické řešení pro uložení a uskladnění veškerého zahradního nářadí, strojů, ale také jízdních kol, bazénu apod. Zahradní domek S2001C v univerzálním designu je vhodný do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží dokonale na zahradě, chalupě apod. Díky uskladnění věcí uvnitř domku budete mít na zahradě uklizeno, ale samotné nářadí, stroje budou ochráněny a tím efektivně prodloužena jejich životnost. Pro snadný vstup do domku slouží posuvné dveře. Domek je vybaven rovněž ventilačními mřížkami.

Cena v době recenze: 9 300 Kč

Dětský zahradní dřevěný domek na hraní

Jak zabavit děti venku? Jak je vůbec dostat ven? Čím je potěšíte? Zahradní domeček Woody s krásným barevným lemováním je skvělou zábavou pro děti na zahradě. Zabaví je na dlouhou dobu. Je vhodný pro děti od 3 let věku. Domeček má nízká dvířka a je vybaven okny. Tudíž zajišťuje uvnitř dostatek světla a vzduchu. Dvířka ve žluté barvě jsou opatřena panty. Domeček je v přírodním dekoru a rámy střechy, dveří a oken jsou oživeny barvami, a to červenou a modrou. Dostatek prostoru a stabilita domečku umožňuje dětem snadný průchod a hraní si uvnitř.

Cena v době recenze: 4 799 Kč

Plechový prostorný zahradní domek

Nejen, že to vypadá nevzhledně, ale také je zbytečně zkracována životnost daných věcí. Aby vám zahradní nářadí sloužilo ke svému účelu spolehlivě a dlouhodobě, je třeba správné uskladnění. Zahradní domek Dekorhome poslouží kdekoli na zahradě u rodinného domu, na chalupě i zahrádce. Slouží k uložení a uskladnění věcí, nářadí, zahradních pomocníků, strojů, nábytku apod. Snadný vstup do domku je zajištěn prostornými pojízdnými dveřmi. Dostatečný vnitřní prostor zajistí úložné místo pro veškeré věci. Zásluhou toho budete mít na zahradě uklizeno, vše uloženo přehledně na jednom místě a rovněž ochráněno právě před nepřízní počasí.

Cena v době recenze: 7 250 Kč

Barevný plastový dětský domeček

Pořiďte svým dětem na zahradu tento domek, ve kterém si bez problému může hrát najednou více dětí. Opravdovost domečku podporují drobné detaily, jako jsou dveře z poštovní schránkou. V balení najdete i samolepky, kterými můžete vzhled domečku ještě vylepšit.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Kovový domek na nářadí v jednoduchém provedení

Domek na nářadí Blumfeldt Solid Storage zajišťuje maximální pořádek na zahradě a poskytuje ideální ochranu nástrojů, zahradního nářadí a zahradního nábytku před slunečním zářením, rzí a plísněmi. Robustní domek z pozinkovaného ocelového plechu o rozměrech cca 98 x 180 x 81 cm má nejen dostatek úložného prostoru, ale chrání i všechna zařízení a nábytek po celý rok před větrem a počasím díky ochraně před povětrnostními vlivy i UV zářením. Uzamykatelné dveře s integrovaným zámkem zabraňují navíc všem nechtěným návštěvníkům vstoupit do domku.

Cena v době recenze: 9 429 Kč

Zahradní domek Titan TOP v módním dekoru dub

Kovový zahradní domek na nářadí Titan TOP 4,7 m2 – dekor dub je odolný vůči vlivům počasí a velmi dlouhá životnost řadí úložný zahradní domek Duramax Titan k top domkům ve své kategorii. Dvoje velké posuvné dveře s úchyty, které je možno opatřit visacím zámkem a vysoký dveřní otvor umožňují pohodlný přístup. Jedná se tak o ideální a cenově výhodné místo na ukládání zahradního nářadí, zahradního nábytku, sekaček, křovinořezů, sportovního náčiní a mnohého dalšího.

Cena v době recenze: 11 990 Kč

Dětský plastový domeček do exteriéru i interiéru

Plastový domeček vhodný do exteriéru i do interiéru ( velmi oblíbený v dětských pokojíčcích). Velmi hezké barevné provedení. Domeček se dá velmi jednoduše smontovat, bez použití nářadí. Má ochranu proti UV záření, takže barvy neblednou.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Plechový zahradní přístřešek 2v1

Zahradní přístřešek 2 v 1 je dokonalým řešením ke skladování palivového dříví, široké řady nářadí, zahradního nábytku a techniky. Kůlna chrání obsah nejen před nečistotami a prachem. Tento zahradní přístřešek, který se skládá ze stojanu na skladování palivového dřeva a velkého přístřešku, poskytuje tedy dostatek prostoru pro uspořádání a uložení vašeho venkovního nářadí.

Cena v době recenze: 4 629 Kč

Kovový domek na nářadí v hnědém provedení

Kovový hnědý domek je perfektní pro ukládání široké škály nářadí a vybavení. Domek na nářadí je opatřený větracími otvory, které zajišťují prvotřídní ventilaci. Dvojité posuvné dveře v přední části umožňují snadný vstup a výstup.

Cena v době recenze: 6 079 Kč