Plastové zahradní domky

Plastový zahradní celoroční domek STOREMATE

Jak efektivně uskladnit věci a mít vše uložené přehledně na jednom místě? Jak zároveň udržet pořádek na zahradě? Plastový zahradní domek STOREMATE s podlahovým rámem od značky Duramax je efektivním a cenově výhodným řešením pro ukládání veškerých zahradních věcí, strojů, nářadí, nábytku. Zahradní domek je vyroben z kvalitního, pevného a odolného plastového materiálu. Je tak rezistentní vůči povětrnostním podmínkám. K tomu je v moderním šedo-antracitovém barevném provedení. Pro snadný vstup je vybaven dveřmi, které jsou uzamykatelné. Nechybí ani praktické okno a ventilační otvory.

Cena v době recenze: 15 990 Kč

Zahradní domek Schatzkammer z hliníku a PVC

Řešíte, jak efektivně uskladnit a kam uložit zahradní věci, pomocníky, nábytek? Potřebujete vyřešit uložení věcí na zahrádce, kam jezdíte o víkendu? Zahradní domek Schatzkammer ve stylovém designu se hodí do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží jak na zahradě u rodinného domu, tak stejně na chalupě, zahrádce. Snadný vstup do domku je zajištěn prostornými dvojitými dveřmi s pojistkou a zabudovaným zámkem včetně klíčů. Tímto veškeré uložené věci můžete uzamknout a máte je i bezpečně ochráněny nejen před vlivy počasí, ale i nechtěným odcizením. Což uvítáte zejména na chalupě či na zahrádce, kde nejste denně.

Cena v době recenze: 15 099 Kč

Barevný plastový dětský domeček

Pořiďte svým dětem na zahradu tento domek, ve kterém si bez problému může hrát najednou více dětí. Opravdovost domečku podporují drobné detaily, jako jsou dveře z poštovní schránkou. V balení najdete i samolepky, kterými můžete vzhled domečku ještě vylepšit.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Plastový zahradní domek 215×214 cm

Plastový zahradní domek “nové generace” k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb. Domek je vybaven dvojitými dveřmi na pantech. Síla dvojité plastové stěny je 26 mm. Sklon střechy je 30 stupňů, což výrazně snižuje množství a tlak sněhu na střechu. Materiál domku (extrémně odolný polyethylen s UV filtrem)nežloutne ani nekřehne, takže odpadá pravidelné natírání domku, což je nutné v případě např. dřevěných domků – zahradní plastový domek je prakticky bezúdržbový.

Cena v době recenze: 50 589 Kč

Dětský plastový domeček do exteriéru i interiéru

Plastový domeček vhodný do exteriéru i do interiéru ( velmi oblíbený v dětských pokojíčcích). Velmi hezké barevné provedení. Domeček se dá velmi jednoduše smontovat, bez použití nářadí. Má ochranu proti UV záření, takže barvy neblednou.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Zahradní plastový domek MANOR 6x8DD

Praktické a dostupné řešení uložení věcí na vaší zahradě? Plastový zahradní domek Manor od výrobce Keter vám celoročně umožní uskladnit nářadí, kempingové vybavení, sportovní potřeby, grilovací pomůcky, sekačku, kola, motorku, bazénové příslušenství a další nezbytnosti. Je bezúdržbový a vyniká jednoduchým, ale moderním designem. Špatné stability se bát nemusíte, domek je sice z plastu, ale opatřen kovovými výztužemi. Materiál je odolný vůči vodě a UV záření, takže nebledne a nemění svou barvu.

Cena v době recenze: 13 999 Kč