Zahradní domek 2x2m

Zahradní kůlna z impregnované borovice

Jak mít na zahradě nejen uklizeno, ale vyřešit efektivně uložení veškerých pomocníků, jako je nářadí, stroje a další nezbytné věci? Zahradní domek či kůlna na nářadí díky designu splyne náležitě s venkovním prostorem a zařízením. Je vhodná do zahrady, ale také na chatu či zahrádku, kam jezdíte třeba jen o víkendu. Zahradní domek je vyroben z masivu. Jedná se o borové dřevo s impregnovanou úpravou v přírodním dekoru. Snadný vstup do domku je zajištěn dvoukřídlými dveřmi, které lze i uzamknout na zámek. Tímto tak máte vše uvnitř bezpečně uloženo a nehrozí odcizení.

Cena v době recenze: 9 839 Kč

Plastový zahradní celoroční domek STOREMATE

Jak efektivně uskladnit věci a mít vše uložené přehledně na jednom místě? Jak zároveň udržet pořádek na zahradě? Plastový zahradní domek STOREMATE s podlahovým rámem od značky Duramax je efektivním a cenově výhodným řešením pro ukládání veškerých zahradních věcí, strojů, nářadí, nábytku. Zahradní domek je vyroben z kvalitního, pevného a odolného plastového materiálu. Je tak rezistentní vůči povětrnostním podmínkám. K tomu je v moderním šedo-antracitovém barevném provedení. Pro snadný vstup je vybaven dveřmi, které jsou uzamykatelné. Nechybí ani praktické okno a ventilační otvory.

Cena v době recenze: 15 990 Kč

Zahradní domek Schatzkammer z hliníku a PVC

Řešíte, jak efektivně uskladnit a kam uložit zahradní věci, pomocníky, nábytek? Potřebujete vyřešit uložení věcí na zahrádce, kam jezdíte o víkendu? Zahradní domek Schatzkammer ve stylovém designu se hodí do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží jak na zahradě u rodinného domu, tak stejně na chalupě, zahrádce. Snadný vstup do domku je zajištěn prostornými dvojitými dveřmi s pojistkou a zabudovaným zámkem včetně klíčů. Tímto veškeré uložené věci můžete uzamknout a máte je i bezpečně ochráněny nejen před vlivy počasí, ale i nechtěným odcizením. Což uvítáte zejména na chalupě či na zahrádce, kde nejste denně.

Cena v době recenze: 15 099 Kč

Plechový prostorný zahradní domek

Nejen, že to vypadá nevzhledně, ale také je zbytečně zkracována životnost daných věcí. Aby vám zahradní nářadí sloužilo ke svému účelu spolehlivě a dlouhodobě, je třeba správné uskladnění. Zahradní domek Dekorhome poslouží kdekoli na zahradě u rodinného domu, na chalupě i zahrádce. Slouží k uložení a uskladnění věcí, nářadí, zahradních pomocníků, strojů, nábytku apod. Snadný vstup do domku je zajištěn prostornými pojízdnými dveřmi. Dostatečný vnitřní prostor zajistí úložné místo pro veškeré věci. Zásluhou toho budete mít na zahradě uklizeno, vše uloženo přehledně na jednom místě a rovněž ochráněno právě před nepřízní počasí.

Cena v době recenze: 7 250 Kč

Šedý zahradní domek G21 GBAH 418 – 203 x 172 cm

Praktický zahradní domek by neměl chybět u žádného rodinného domu. Kromě náčiní a travní sekačky do něj uložíte vše, co by se jinak válelo všude možno nebo zabíralo místo v garáži. Jednat se může o jízdní kola, příslušenství k bazénu nebo zahradní nábytek. I kovový domek může být elegantní a skvěle posloužit, nevyžaduje složitou údržbu a ochrání věci před rozmary počasí. Tento je v moderním designu, pěkné šedé barvě a poskytuje dostatek prostoru.

Cena v době recenze: 8 499 Kč

Plastový zahradní domek 215×214 cm

Plastový zahradní domek “nové generace” k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb. Domek je vybaven dvojitými dveřmi na pantech. Síla dvojité plastové stěny je 26 mm. Sklon střechy je 30 stupňů, což výrazně snižuje množství a tlak sněhu na střechu. Materiál domku (extrémně odolný polyethylen s UV filtrem)nežloutne ani nekřehne, takže odpadá pravidelné natírání domku, což je nutné v případě např. dřevěných domků – zahradní plastový domek je prakticky bezúdržbový.

Cena v době recenze: 50 589 Kč

Plechový zahradní přístřešek 2v1

Zahradní přístřešek 2 v 1 je dokonalým řešením ke skladování palivového dříví, široké řady nářadí, zahradního nábytku a techniky. Kůlna chrání obsah nejen před nečistotami a prachem. Tento zahradní přístřešek, který se skládá ze stojanu na skladování palivového dřeva a velkého přístřešku, poskytuje tedy dostatek prostoru pro uspořádání a uložení vašeho venkovního nářadí.

Cena v době recenze: 4 629 Kč

Kovový domek na nářadí v hnědém provedení

Kovový hnědý domek je perfektní pro ukládání široké škály nářadí a vybavení. Domek na nářadí je opatřený větracími otvory, které zajišťují prvotřídní ventilaci. Dvojité posuvné dveře v přední části umožňují snadný vstup a výstup.

Cena v době recenze: 6 079 Kč

Zahradní plastový domek MANOR 6x8DD

Praktické a dostupné řešení uložení věcí na vaší zahradě? Plastový zahradní domek Manor od výrobce Keter vám celoročně umožní uskladnit nářadí, kempingové vybavení, sportovní potřeby, grilovací pomůcky, sekačku, kola, motorku, bazénové příslušenství a další nezbytnosti. Je bezúdržbový a vyniká jednoduchým, ale moderním designem. Špatné stability se bát nemusíte, domek je sice z plastu, ale opatřen kovovými výztužemi. Materiál je odolný vůči vodě a UV záření, takže nebledne a nemění svou barvu.

Cena v době recenze: 13 999 Kč

Zahradní domek Deben 237×234 cm

Praktický zahradní domek pro nářadí, venkovní nábytek nebo jízdní kola? Jakmile si ho pořídíte, nebudete vědět, jak jste bez něj dříve mohli vůbec existovat. Moderní jsou kůlny z kovu, které snadno složíte a umístíte na vhodné místo vaší zahrady s připraveným povrchem. Díky žárovému zinkování a práškovému nástřiku dobře odolávají rozmarům počasí a nekorodují.

Cena v době recenze: 8 999 Kč