Zahradní domek 2x3m

Šedý zahradní domek s posuvnými dveřmi

Máte zahradu, chalupu či si užíváte komfortu vlastní zahrádky? Pak uvítáte praktické řešení pro uložení a uskladnění veškerého zahradního nářadí, strojů, ale také jízdních kol, bazénu apod. Zahradní domek S2001C v univerzálním designu je vhodný do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží dokonale na zahradě, chalupě apod. Díky uskladnění věcí uvnitř domku budete mít na zahradě uklizeno, ale samotné nářadí, stroje budou ochráněny a tím efektivně prodloužena jejich životnost. Pro snadný vstup do domku slouží posuvné dveře. Domek je vybaven rovněž ventilačními mřížkami.

Cena v době recenze: 9 300 Kč

Dřevěný zahradní domek Aster s přístřeškem

Potřebujete efektivně uskladnit a uložit zahradní nářadí a další věci, které máte venku? Pak vám poslouží k tomuto účelu znamenitě pořízení zahradního domku. Zahradní domek Aster v přírodním dekoru v moderním designu je vybaven praktickým funkčním přístřeškem. Zahradní domek je vyroben z masivu. Vnitřní prostor zahradního domku skýtá dostatek prostoru pro uskladnění a uložení zahradních věcí – nářadí, pomocníků apod. Díky tomu budete mít na zahradě pořádek a veškeré věci budou uklizeny přehledně na jednom místě.

Cena v době recenze: 25 999 Kč

Zahradní domek G21 o rozměru 277×319 cm

Jak uskladnit veškeré zahradní nářadí, pomocníky, nábytek tak, aby byl ochráněn před nepřízní počasí a zároveň jste měli na zahradě uklizeno? Zahradní domek G21 GAH 884 v hnědém provedení o rozměru 277×319 cm je perfektním řešením do každého exteriéru. Svému účelu poslouží dokonale na zahradě, chatě. Plechový zahradní domek je tak dostatečně odolný i vůči povětrnostním podmínkám, nepříznivým vlivům. Vyniká dlouhou životností. Ani po čase neztrácí na své původní kvalitě, tvaru a barevné stálosti. Domek v designu, který se hodí do každého venkovního prostoru. Pohodlný vstup je zajištěn prostornými dveřmi. Dostatečný prostor uvnitř poskytne pohodlný pohyb uvnitř.

Cena v době recenze: 15 490 Kč

Šedý kovový zahradní domek s přístřeškem

Zahradní domek Oscar E-A o rozměru 229x292x129 cm využijete pro uskladnění např. zahradního nářadí, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Součástí domku je i přístřešek pro jízdní kola. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami.

Cena v době recenze: 11 761 Kč

Zahradní domek Titan TOP v módním dekoru dub

Kovový zahradní domek na nářadí Titan TOP 4,7 m2 – dekor dub je odolný vůči vlivům počasí a velmi dlouhá životnost řadí úložný zahradní domek Duramax Titan k top domkům ve své kategorii. Dvoje velké posuvné dveře s úchyty, které je možno opatřit visacím zámkem a vysoký dveřní otvor umožňují pohodlný přístup. Jedná se tak o ideální a cenově výhodné místo na ukládání zahradního nářadí, zahradního nábytku, sekaček, křovinořezů, sportovního náčiní a mnohého dalšího.

Cena v době recenze: 11 990 Kč

Zahradní domek imitace dřeva Arrow Woodlake 108

Kam uložit zahradní náčiní, právě nepoužívaný venkovní nábytek, složený bazén a jeho příslušenství, solární sprchu, sekačku na trávu nebo jízdní kola? Nejlépe do zahradního domku, díky čemuž nebudeme zbytečně zabírat prostor v domě. Měl by být odolný, dostatečně veliký a prakticky řešený. Takový je i zahradní domek Arrow Woodlake, poskytující užitnou plochu 7,1 m².

Cena v době recenze: 19 000 Kč