Zahradní domek 3x3m

Zahradní domek GAH 1085 o rozměru 340×319 cm

Jak to mít na zahradě nejen pěkné a uklizené? Kam se vším nářadím, zahradními stroji, nábytkem? Jak vyřešit efektivně uložení veškerých věcí? Zahradní domek G21 GAH 1085 o rozměru 3,41×3,19 m je dostatečně prostorný a vhodný pro celoroční využití pro uskladnění, uložení zahradního nářadí, strojů, nábytku, jízdních kol, příslušenství. Domek je vyroben z kvalitního, odolného, pevného materiálu. Jedná se o ocelový plech. Povrch je pozinkovaný s práškovým nástřikem v béžovo-šedém provedení. Konstrukce domku je taktéž pozinkovaná. Díky tomu je domek odolný vůči povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Domek je určen pro celoroční používání.

Cena v době recenze: 17 690 Kč

Dřevěný zahradní domek s okny Baumax

Dřevěný domek na nářadí Ognik je k dispozici o rozměrech 266×266 cm. Dvoukřídlé dveře umožňují uložení různého druhu zařízení, dokonce s nestandardními rozměry. Model, který je prezentován, má dvoukřídlé dveře otevíratelné směrem ven. Zasklení umožňuje optimální přístup denního světla.

Cena v době recenze: 31 999 Kč

Zelený zahradní domek G21 GAH 905 – 311 x 291 cm

Prostorný zahradní domek pro uskladnění potřebných věcí, které by se jinak válely všude možně nebo zabíraly místo v domě, je snem snad každého majitele zahrady. Kovový domek od výrobce G21 je zárukou kvality a poskytne spoustu místa. Využijeme jej celoročně, hodí se pro zahradní nábytek, sekačku, křovinořez i nářadí, útočiště v něm mohou nalézt jízdní kola i motorka. Nemáte dost místa v garáži? Tento zahradní domek vám pomůže situaci vyřešit.