Zahradní domek 4x3m

Kovový domek v antracit barvě s přístřeškem

Poohlížíte se po zahradním domku? Chcete ovšem v efektivním provedení, kdy poskytne ještě jisté místo navíc? Pak ho máte zde. Zahradní domek v antracitové barvě se hodí do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží znamenitě, a to jak na zahradě, tak i chalupě. Domek ochrání veškeré uvnitř uložené věci před nepřízní počasí. Zahradní domek je vyroben z kvalitního, pevného, odolného materiálu. Zásluhou toho je bezúdržbový, určen pro celoroční používání a vyniká dlouhou životností. Je vybaven ventilačními otvory a posuvnými dveřmi pro snadný vstup.

Cena v době recenze: 14 059 Kč

Dřevěný zahradní domek Rennes 4x3m

Dřevěný zahradní domek je klasikou, která skvěle vypadá a navíc splní svůj účel. Na zahradu pěkně zapadne a je praktický, dokonce může mít více variant využití. Kromě odkládání nářadí do něj můžeme umístit kola či motorku, použít jej jako letní domek pro hosty či pro provozování koníčků. Jako úložný prostor pro věci, které na zahradě po celý rok potřebujeme a zbytečně by zabíraly místo v domě, ale slouží nejčastěji. Zahradní domek Rennes poskytne dostatek prostoru, smontujete jej svépomocí a navíc je finančně dostupný.

Plechový zahradní domek se střešním oknem

Zahradní domek na nářadí Globel 1012 v zelené barvě se hodí k celoročnímu uskladnění nářadí, sekaček, nábytku a dalšího zahradního vybavení. Domek Globel má dvojité posuvné dveře. Součástí jsou i dveřní úchyty, díky kterým lze domek uzamknout běžným visacím zámkem. Pevné zabudované střešní okno ze sklolaminátu poskytuje dostatek světla. Domek nejvyšší kvality vyniká robustní konstrukci a vysokou úrovní dílenského zpracování.

Cena v době recenze: 18 990 Kč