Zahradní domek akce

Šedý zahradní domek s posuvnými dveřmi

Máte zahradu, chalupu či si užíváte komfortu vlastní zahrádky? Pak uvítáte praktické řešení pro uložení a uskladnění veškerého zahradního nářadí, strojů, ale také jízdních kol, bazénu apod. Zahradní domek S2001C v univerzálním designu je vhodný do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží dokonale na zahradě, chalupě apod. Díky uskladnění věcí uvnitř domku budete mít na zahradě uklizeno, ale samotné nářadí, stroje budou ochráněny a tím efektivně prodloužena jejich životnost. Pro snadný vstup do domku slouží posuvné dveře. Domek je vybaven rovněž ventilačními mřížkami.

Cena v době recenze: 9 300 Kč

Plastový zahradní celoroční domek STOREMATE

Jak efektivně uskladnit věci a mít vše uložené přehledně na jednom místě? Jak zároveň udržet pořádek na zahradě? Plastový zahradní domek STOREMATE s podlahovým rámem od značky Duramax je efektivním a cenově výhodným řešením pro ukládání veškerých zahradních věcí, strojů, nářadí, nábytku. Zahradní domek je vyroben z kvalitního, pevného a odolného plastového materiálu. Je tak rezistentní vůči povětrnostním podmínkám. K tomu je v moderním šedo-antracitovém barevném provedení. Pro snadný vstup je vybaven dveřmi, které jsou uzamykatelné. Nechybí ani praktické okno a ventilační otvory.

Cena v době recenze: 15 990 Kč

Plechový prostorný zahradní domek

Nejen, že to vypadá nevzhledně, ale také je zbytečně zkracována životnost daných věcí. Aby vám zahradní nářadí sloužilo ke svému účelu spolehlivě a dlouhodobě, je třeba správné uskladnění. Zahradní domek Dekorhome poslouží kdekoli na zahradě u rodinného domu, na chalupě i zahrádce. Slouží k uložení a uskladnění věcí, nářadí, zahradních pomocníků, strojů, nábytku apod. Snadný vstup do domku je zajištěn prostornými pojízdnými dveřmi. Dostatečný vnitřní prostor zajistí úložné místo pro veškeré věci. Zásluhou toho budete mít na zahradě uklizeno, vše uloženo přehledně na jednom místě a rovněž ochráněno právě před nepřízní počasí.

Cena v době recenze: 7 250 Kč

Barevný plastový dětský domeček

Pořiďte svým dětem na zahradu tento domek, ve kterém si bez problému může hrát najednou více dětí. Opravdovost domečku podporují drobné detaily, jako jsou dveře z poštovní schránkou. V balení najdete i samolepky, kterými můžete vzhled domečku ještě vylepšit.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Zahradní domek Lanitplast Lanit Storage 10×12

Zahradní náčiní, příslušenství k bazénu, sekačka, kola, slunečník, venkovní nábytek, kola… Kam to vše dát? Plechový zahradní domek LanitStorage vyřeší problémy s místem pro skladování věcí a stane se celoročně vaším pomocníkem v péči o zahradu. Má bytelnou podlahovou základnu pro zvýšení stability o síle plechu 0,6 mm a konstrukci vyrobenou z kvalitních pozinkovaných ocelových plechů síly 0,26 mm. Samozřejmostí je pečlivá ochrana proti korozi.

Cena v době recenze: 13 099 Kč

Zelený zahradní domek G21 GAH 905 – 311 x 291 cm

Prostorný zahradní domek pro uskladnění potřebných věcí, které by se jinak válely všude možně nebo zabíraly místo v domě, je snem snad každého majitele zahrady. Kovový domek od výrobce G21 je zárukou kvality a poskytne spoustu místa. Využijeme jej celoročně, hodí se pro zahradní nábytek, sekačku, křovinořez i nářadí, útočiště v něm mohou nalézt jízdní kola i motorka. Nemáte dost místa v garáži? Tento zahradní domek vám pomůže situaci vyřešit.