Zahradní domek Baumax

Dřevěný zahradní domek Aster s přístřeškem

Potřebujete efektivně uskladnit a uložit zahradní nářadí a další věci, které máte venku? Pak vám poslouží k tomuto účelu znamenitě pořízení zahradního domku. Zahradní domek Aster v přírodním dekoru v moderním designu je vybaven praktickým funkčním přístřeškem. Zahradní domek je vyroben z masivu. Vnitřní prostor zahradního domku skýtá dostatek prostoru pro uskladnění a uložení zahradních věcí – nářadí, pomocníků apod. Díky tomu budete mít na zahradě pořádek a veškeré věci budou uklizeny přehledně na jednom místě.

Cena v době recenze: 25 999 Kč

Dřevěný zahradní domek Rennes 4x3m

Dřevěný zahradní domek je klasikou, která skvěle vypadá a navíc splní svůj účel. Na zahradu pěkně zapadne a je praktický, dokonce může mít více variant využití. Kromě odkládání nářadí do něj můžeme umístit kola či motorku, použít jej jako letní domek pro hosty či pro provozování koníčků. Jako úložný prostor pro věci, které na zahradě po celý rok potřebujeme a zbytečně by zabíraly místo v domě, ale slouží nejčastěji. Zahradní domek Rennes poskytne dostatek prostoru, smontujete jej svépomocí a navíc je finančně dostupný.

Dřevěný zahradní domek s okny Baumax

Dřevěný domek na nářadí Ognik je k dispozici o rozměrech 266×266 cm. Dvoukřídlé dveře umožňují uložení různého druhu zařízení, dokonce s nestandardními rozměry. Model, který je prezentován, má dvoukřídlé dveře otevíratelné směrem ven. Zasklení umožňuje optimální přístup denního světla.

Cena v době recenze: 31 999 Kč

Zelený zahradní domek G21 GAH 905 – 311 x 291 cm

Prostorný zahradní domek pro uskladnění potřebných věcí, které by se jinak válely všude možně nebo zabíraly místo v domě, je snem snad každého majitele zahrady. Kovový domek od výrobce G21 je zárukou kvality a poskytne spoustu místa. Využijeme jej celoročně, hodí se pro zahradní nábytek, sekačku, křovinořez i nářadí, útočiště v něm mohou nalézt jízdní kola i motorka. Nemáte dost místa v garáži? Tento zahradní domek vám pomůže situaci vyřešit.