Zahradní domek na nářadí

Zahradní kůlna z impregnované borovice

Jak mít na zahradě nejen uklizeno, ale vyřešit efektivně uložení veškerých pomocníků, jako je nářadí, stroje a další nezbytné věci? Zahradní domek či kůlna na nářadí díky designu splyne náležitě s venkovním prostorem a zařízením. Je vhodná do zahrady, ale také na chatu či zahrádku, kam jezdíte třeba jen o víkendu. Zahradní domek je vyroben z masivu. Jedná se o borové dřevo s impregnovanou úpravou v přírodním dekoru. Snadný vstup do domku je zajištěn dvoukřídlými dveřmi, které lze i uzamknout na zámek. Tímto tak máte vše uvnitř bezpečně uloženo a nehrozí odcizení.

Cena v době recenze: 9 839 Kč

Kovový domek v antracit barvě s přístřeškem

Poohlížíte se po zahradním domku? Chcete ovšem v efektivním provedení, kdy poskytne ještě jisté místo navíc? Pak ho máte zde. Zahradní domek v antracitové barvě se hodí do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží znamenitě, a to jak na zahradě, tak i chalupě. Domek ochrání veškeré uvnitř uložené věci před nepřízní počasí. Zahradní domek je vyroben z kvalitního, pevného, odolného materiálu. Zásluhou toho je bezúdržbový, určen pro celoroční používání a vyniká dlouhou životností. Je vybaven ventilačními otvory a posuvnými dveřmi pro snadný vstup.

Cena v době recenze: 14 059 Kč

Šedý zahradní domek s posuvnými dveřmi

Máte zahradu, chalupu či si užíváte komfortu vlastní zahrádky? Pak uvítáte praktické řešení pro uložení a uskladnění veškerého zahradního nářadí, strojů, ale také jízdních kol, bazénu apod. Zahradní domek S2001C v univerzálním designu je vhodný do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží dokonale na zahradě, chalupě apod. Díky uskladnění věcí uvnitř domku budete mít na zahradě uklizeno, ale samotné nářadí, stroje budou ochráněny a tím efektivně prodloužena jejich životnost. Pro snadný vstup do domku slouží posuvné dveře. Domek je vybaven rovněž ventilačními mřížkami.

Cena v době recenze: 9 300 Kč

Plastový zahradní celoroční domek STOREMATE

Jak efektivně uskladnit věci a mít vše uložené přehledně na jednom místě? Jak zároveň udržet pořádek na zahradě? Plastový zahradní domek STOREMATE s podlahovým rámem od značky Duramax je efektivním a cenově výhodným řešením pro ukládání veškerých zahradních věcí, strojů, nářadí, nábytku. Zahradní domek je vyroben z kvalitního, pevného a odolného plastového materiálu. Je tak rezistentní vůči povětrnostním podmínkám. K tomu je v moderním šedo-antracitovém barevném provedení. Pro snadný vstup je vybaven dveřmi, které jsou uzamykatelné. Nechybí ani praktické okno a ventilační otvory.

Cena v době recenze: 15 990 Kč

Zahradní domek GAH 1085 o rozměru 340×319 cm

Jak to mít na zahradě nejen pěkné a uklizené? Kam se vším nářadím, zahradními stroji, nábytkem? Jak vyřešit efektivně uložení veškerých věcí? Zahradní domek G21 GAH 1085 o rozměru 3,41×3,19 m je dostatečně prostorný a vhodný pro celoroční využití pro uskladnění, uložení zahradního nářadí, strojů, nábytku, jízdních kol, příslušenství. Domek je vyroben z kvalitního, odolného, pevného materiálu. Jedná se o ocelový plech. Povrch je pozinkovaný s práškovým nástřikem v béžovo-šedém provedení. Konstrukce domku je taktéž pozinkovaná. Díky tomu je domek odolný vůči povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Domek je určen pro celoroční používání.

Cena v době recenze: 17 690 Kč

Zahradní domek Schatzkammer z hliníku a PVC

Řešíte, jak efektivně uskladnit a kam uložit zahradní věci, pomocníky, nábytek? Potřebujete vyřešit uložení věcí na zahrádce, kam jezdíte o víkendu? Zahradní domek Schatzkammer ve stylovém designu se hodí do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží jak na zahradě u rodinného domu, tak stejně na chalupě, zahrádce. Snadný vstup do domku je zajištěn prostornými dvojitými dveřmi s pojistkou a zabudovaným zámkem včetně klíčů. Tímto veškeré uložené věci můžete uzamknout a máte je i bezpečně ochráněny nejen před vlivy počasí, ale i nechtěným odcizením. Což uvítáte zejména na chalupě či na zahrádce, kde nejste denně.

Cena v době recenze: 15 099 Kč

Plechový prostorný zahradní domek

Nejen, že to vypadá nevzhledně, ale také je zbytečně zkracována životnost daných věcí. Aby vám zahradní nářadí sloužilo ke svému účelu spolehlivě a dlouhodobě, je třeba správné uskladnění. Zahradní domek Dekorhome poslouží kdekoli na zahradě u rodinného domu, na chalupě i zahrádce. Slouží k uložení a uskladnění věcí, nářadí, zahradních pomocníků, strojů, nábytku apod. Snadný vstup do domku je zajištěn prostornými pojízdnými dveřmi. Dostatečný vnitřní prostor zajistí úložné místo pro veškeré věci. Zásluhou toho budete mít na zahradě uklizeno, vše uloženo přehledně na jednom místě a rovněž ochráněno právě před nepřízní počasí.

Cena v době recenze: 7 250 Kč

Dřevěný zahradní domek Aster s přístřeškem

Potřebujete efektivně uskladnit a uložit zahradní nářadí a další věci, které máte venku? Pak vám poslouží k tomuto účelu znamenitě pořízení zahradního domku. Zahradní domek Aster v přírodním dekoru v moderním designu je vybaven praktickým funkčním přístřeškem. Zahradní domek je vyroben z masivu. Vnitřní prostor zahradního domku skýtá dostatek prostoru pro uskladnění a uložení zahradních věcí – nářadí, pomocníků apod. Díky tomu budete mít na zahradě pořádek a veškeré věci budou uklizeny přehledně na jednom místě.

Cena v době recenze: 25 999 Kč

Zahradní domek G21 o rozměru 277×319 cm

Jak uskladnit veškeré zahradní nářadí, pomocníky, nábytek tak, aby byl ochráněn před nepřízní počasí a zároveň jste měli na zahradě uklizeno? Zahradní domek G21 GAH 884 v hnědém provedení o rozměru 277×319 cm je perfektním řešením do každého exteriéru. Svému účelu poslouží dokonale na zahradě, chatě. Plechový zahradní domek je tak dostatečně odolný i vůči povětrnostním podmínkám, nepříznivým vlivům. Vyniká dlouhou životností. Ani po čase neztrácí na své původní kvalitě, tvaru a barevné stálosti. Domek v designu, který se hodí do každého venkovního prostoru. Pohodlný vstup je zajištěn prostornými dveřmi. Dostatečný prostor uvnitř poskytne pohodlný pohyb uvnitř.

Cena v době recenze: 15 490 Kč

Velký plechový zahradní domek WOODHAVEN 109

Je vaším snem velký zahradní domek, kam pohodlně uložíte všechno potřebné a nebudete muset zabírat místo v domě? Možná se až divíte, kolik věcí vyžaduje údržba zahrady, k tomu se postupem času nashromáždí zahradní nábytek, sportovní potřeby, věci na grilování a kempování, příslušenství k bazénu a další předměty.

Dřevěný zahradní domek Rennes 4x3m

Dřevěný zahradní domek je klasikou, která skvěle vypadá a navíc splní svůj účel. Na zahradu pěkně zapadne a je praktický, dokonce může mít více variant využití. Kromě odkládání nářadí do něj můžeme umístit kola či motorku, použít jej jako letní domek pro hosty či pro provozování koníčků. Jako úložný prostor pro věci, které na zahradě po celý rok potřebujeme a zbytečně by zabíraly místo v domě, ale slouží nejčastěji. Zahradní domek Rennes poskytne dostatek prostoru, smontujete jej svépomocí a navíc je finančně dostupný.

Šedý zahradní domek G21 GBAH 418 – 203 x 172 cm

Praktický zahradní domek by neměl chybět u žádného rodinného domu. Kromě náčiní a travní sekačky do něj uložíte vše, co by se jinak válelo všude možno nebo zabíralo místo v garáži. Jednat se může o jízdní kola, příslušenství k bazénu nebo zahradní nábytek. I kovový domek může být elegantní a skvěle posloužit, nevyžaduje složitou údržbu a ochrání věci před rozmary počasí. Tento je v moderním designu, pěkné šedé barvě a poskytuje dostatek prostoru.

Cena v době recenze: 8 499 Kč

Kovový zahradní domek 195 x 122 x 181 cm

Na zahradě po celý rok co dělat a hodí se mít dostatek nářadí, náčiní a pomůcek. Kam vše uložit? Nejlépe do zahradního domku nebo přístřešku, abychom měli věci po ruce a nezabírali místo v domě. Tento zahradní domek je kovový, takže už něco vydrží a nevyžaduje náročnou údržbu. Ochrání nářadí před nepřízní počasí a umožní přehledně si jej uspořádat.

Cena v době recenze: 6 176 Kč

Šedý kovový zahradní domek s přístřeškem

Zahradní domek Oscar E-A o rozměru 229x292x129 cm využijete pro uskladnění např. zahradního nářadí, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Součástí domku je i přístřešek pro jízdní kola. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami.

Cena v době recenze: 11 761 Kč

Plastový zahradní domek 215×214 cm

Plastový zahradní domek “nové generace” k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb. Domek je vybaven dvojitými dveřmi na pantech. Síla dvojité plastové stěny je 26 mm. Sklon střechy je 30 stupňů, což výrazně snižuje množství a tlak sněhu na střechu. Materiál domku (extrémně odolný polyethylen s UV filtrem)nežloutne ani nekřehne, takže odpadá pravidelné natírání domku, což je nutné v případě např. dřevěných domků – zahradní plastový domek je prakticky bezúdržbový.

Cena v době recenze: 50 589 Kč

Plechový zahradní domek se střešním oknem

Zahradní domek na nářadí Globel 1012 v zelené barvě se hodí k celoročnímu uskladnění nářadí, sekaček, nábytku a dalšího zahradního vybavení. Domek Globel má dvojité posuvné dveře. Součástí jsou i dveřní úchyty, díky kterým lze domek uzamknout běžným visacím zámkem. Pevné zabudované střešní okno ze sklolaminátu poskytuje dostatek světla. Domek nejvyšší kvality vyniká robustní konstrukci a vysokou úrovní dílenského zpracování.

Cena v době recenze: 18 990 Kč

Kovový domek na nářadí v jednoduchém provedení

Domek na nářadí Blumfeldt Solid Storage zajišťuje maximální pořádek na zahradě a poskytuje ideální ochranu nástrojů, zahradního nářadí a zahradního nábytku před slunečním zářením, rzí a plísněmi. Robustní domek z pozinkovaného ocelového plechu o rozměrech cca 98 x 180 x 81 cm má nejen dostatek úložného prostoru, ale chrání i všechna zařízení a nábytek po celý rok před větrem a počasím díky ochraně před povětrnostními vlivy i UV zářením. Uzamykatelné dveře s integrovaným zámkem zabraňují navíc všem nechtěným návštěvníkům vstoupit do domku.

Cena v době recenze: 9 429 Kč

Zahradní domek Titan TOP v módním dekoru dub

Kovový zahradní domek na nářadí Titan TOP 4,7 m2 – dekor dub je odolný vůči vlivům počasí a velmi dlouhá životnost řadí úložný zahradní domek Duramax Titan k top domkům ve své kategorii. Dvoje velké posuvné dveře s úchyty, které je možno opatřit visacím zámkem a vysoký dveřní otvor umožňují pohodlný přístup. Jedná se tak o ideální a cenově výhodné místo na ukládání zahradního nářadí, zahradního nábytku, sekaček, křovinořezů, sportovního náčiní a mnohého dalšího.

Cena v době recenze: 11 990 Kč

Plechový zahradní přístřešek 2v1

Zahradní přístřešek 2 v 1 je dokonalým řešením ke skladování palivového dříví, široké řady nářadí, zahradního nábytku a techniky. Kůlna chrání obsah nejen před nečistotami a prachem. Tento zahradní přístřešek, který se skládá ze stojanu na skladování palivového dřeva a velkého přístřešku, poskytuje tedy dostatek prostoru pro uspořádání a uložení vašeho venkovního nářadí.

Cena v době recenze: 4 629 Kč

Kovový domek na nářadí v hnědém provedení

Kovový hnědý domek je perfektní pro ukládání široké škály nářadí a vybavení. Domek na nářadí je opatřený větracími otvory, které zajišťují prvotřídní ventilaci. Dvojité posuvné dveře v přední části umožňují snadný vstup a výstup.

Cena v době recenze: 6 079 Kč

Dřevěný zahradní domek s okny Baumax

Dřevěný domek na nářadí Ognik je k dispozici o rozměrech 266×266 cm. Dvoukřídlé dveře umožňují uložení různého druhu zařízení, dokonce s nestandardními rozměry. Model, který je prezentován, má dvoukřídlé dveře otevíratelné směrem ven. Zasklení umožňuje optimální přístup denního světla.

Cena v době recenze: 31 999 Kč

Zahradní plastový domek MANOR 6x8DD

Praktické a dostupné řešení uložení věcí na vaší zahradě? Plastový zahradní domek Manor od výrobce Keter vám celoročně umožní uskladnit nářadí, kempingové vybavení, sportovní potřeby, grilovací pomůcky, sekačku, kola, motorku, bazénové příslušenství a další nezbytnosti. Je bezúdržbový a vyniká jednoduchým, ale moderním designem. Špatné stability se bát nemusíte, domek je sice z plastu, ale opatřen kovovými výztužemi. Materiál je odolný vůči vodě a UV záření, takže nebledne a nemění svou barvu.

Cena v době recenze: 13 999 Kč

Zahradní domek Lanitplast Lanit Storage 10×12

Zahradní náčiní, příslušenství k bazénu, sekačka, kola, slunečník, venkovní nábytek, kola… Kam to vše dát? Plechový zahradní domek LanitStorage vyřeší problémy s místem pro skladování věcí a stane se celoročně vaším pomocníkem v péči o zahradu. Má bytelnou podlahovou základnu pro zvýšení stability o síle plechu 0,6 mm a konstrukci vyrobenou z kvalitních pozinkovaných ocelových plechů síly 0,26 mm. Samozřejmostí je pečlivá ochrana proti korozi.

Cena v době recenze: 13 099 Kč

Zelený zahradní domek G21 GAH 905 – 311 x 291 cm

Prostorný zahradní domek pro uskladnění potřebných věcí, které by se jinak válely všude možně nebo zabíraly místo v domě, je snem snad každého majitele zahrady. Kovový domek od výrobce G21 je zárukou kvality a poskytne spoustu místa. Využijeme jej celoročně, hodí se pro zahradní nábytek, sekačku, křovinořez i nářadí, útočiště v něm mohou nalézt jízdní kola i motorka. Nemáte dost místa v garáži? Tento zahradní domek vám pomůže situaci vyřešit.

1 2