Zahradní domek s přístřeškem na dřevo

Kovový domek v antracit barvě s přístřeškem

Poohlížíte se po zahradním domku? Chcete ovšem v efektivním provedení, kdy poskytne ještě jisté místo navíc? Pak ho máte zde. Zahradní domek v antracitové barvě se hodí do každého venkovního prostoru. Svému účelu poslouží znamenitě, a to jak na zahradě, tak i chalupě. Domek ochrání veškeré uvnitř uložené věci před nepřízní počasí. Zahradní domek je vyroben z kvalitního, pevného, odolného materiálu. Zásluhou toho je bezúdržbový, určen pro celoroční používání a vyniká dlouhou životností. Je vybaven ventilačními otvory a posuvnými dveřmi pro snadný vstup.

Cena v době recenze: 14 059 Kč

Dřevěný zahradní domek Aster s přístřeškem

Potřebujete efektivně uskladnit a uložit zahradní nářadí a další věci, které máte venku? Pak vám poslouží k tomuto účelu znamenitě pořízení zahradního domku. Zahradní domek Aster v přírodním dekoru v moderním designu je vybaven praktickým funkčním přístřeškem. Zahradní domek je vyroben z masivu. Vnitřní prostor zahradního domku skýtá dostatek prostoru pro uskladnění a uložení zahradních věcí – nářadí, pomocníků apod. Díky tomu budete mít na zahradě pořádek a veškeré věci budou uklizeny přehledně na jednom místě.

Cena v době recenze: 25 999 Kč

Šedý kovový zahradní domek s přístřeškem

Zahradní domek Oscar E-A o rozměru 229x292x129 cm využijete pro uskladnění např. zahradního nářadí, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Součástí domku je i přístřešek pro jízdní kola. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami.

Cena v době recenze: 11 761 Kč

Plechový zahradní přístřešek 2v1

Zahradní přístřešek 2 v 1 je dokonalým řešením ke skladování palivového dříví, široké řady nářadí, zahradního nábytku a techniky. Kůlna chrání obsah nejen před nečistotami a prachem. Tento zahradní přístřešek, který se skládá ze stojanu na skladování palivového dřeva a velkého přístřešku, poskytuje tedy dostatek prostoru pro uspořádání a uložení vašeho venkovního nářadí.

Cena v době recenze: 4 629 Kč